TENTELER

mafsallı-tente

MAFSALLI TENTE

İstediğiniz renk ve desende hem ekonomik hem de kolay montaj avantajıyla edinebileceğiniz tente çözümüdür.

KASETLİ TENTE

Kasetli tente, sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle içinde kalır. Kompakt bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğunu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasının doğa şartlarından tam koruma özelliğine sahiptir. Ürünün renk seçeneği RAL 9016 olarak bulunmaktadır.

kasetli tente
KORUKLU TENTE-EDT

KÖRÜKLÜ TENTE

Cephelerde estetik amaçlı kullanımların yanı sıra yağmur ve güneşten korunmak maksadıyla kullanılmaktadır. Bu model mekanın pencerelerini daha modern ve şık göstermek için idealdir.

ÇİFT TARAFLI TENTE

Kenar orta bölümlere konulan direkler sayesinde yere sabit veya tekerlekli olarak her iki yöne açılabilmektedir. Türkiye’de ki en gelişmiş mekanizmaya sahip olan bu ürünün yağmur kanalları sayesin de suyun saçaklardan aşağıya akması engellenir.

çift taraflı tente
BR-umbrealla

ŞEMSİYE

Sezon bittiğinde kapanıp saklanabilen bir model olması en çok tercih sebeplerinden birisidir. Şemsiye ile geniş açık alanların gölgelendirilmesi çok daha kolay ve pratiktir. Alanın büyüklüğüne göre şemsiyeleri kapatarak tercihinize uygun güneşli ya da gölgeli alanlar oluşturabilirsiniz. Şemsiye için değişik renk ve ebat alternatifleri, kare veya dairesel form seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun çözümü sunar.

DİKEY PERDE SİSTEMLERİ

Her mevsim konforunuz için tasarlanmış dış mekan stor perdelerdir. Kullanımı kolay ve son derece dayanıklıdır. Özel zip fermuar teknolojisi ve taban bandının sağladığı sızdırmazlık ile güneş ışığı, rüzgar, yağmur ve böceklerden tam koruma sağlanır. Sistemde kullanılan kumaş standart olarak özel screen kumaşıdır. İsteğe göre şeffaf branda da kullanılabilir

gunes koruma-1
somfy-01

MOTORLU TENTE RAHATLIĞINI KEŞFEDİN

somfy-1